Ochotnicza Straż Pożarna w Mucharzu

Scena estradowa

Ochotnicza Straż Pożarna w Mucharzu oferuje do wynajęcia scenę estradową. Scena może mieć zastosowanie podczas małych imprez i festynów oraz podczas profesjonalnych koncertów. Scena jest zadaszona, posiada system kratownic umożliwiających zamontowanie głośników, oświetlenia oraz innych elementów scenicznych. Estrada jest mobilna i łatwa w transporcie, zamontowano ją na stałe na podwoziu naczepy samojezdnej. Skraca to maksymalnie czas transportu oraz rozstawienia sceny. Do transportu potrzebny jest ciągnik siodłowy. Scena sprawdziła się podczas licznych imprez (Dni Ziemi Mucharskiej, festyny) oraz koncertów (min. Kasa Chorych, Krywań, Rewolucja)

Wymiary
scena: 8 x 12 m
zadaszenie: 10x13 m
wybieg 2,5 x 2,5 m (może stanowić także podest)
wysokość podłogi: 1,4 m
wysokość zadaszenia: 4,5 m (od podłogi)
Cena: do uzgodnienia + transport (zależny od kilometrów)

Ochotnicza Straż Pożarna wynajmuje również:
- 2 namioty o wymiarach: 12x6m
- namiot o wymiarach 6x4m